BlackTip wprowadza na rynek wysokowydajne hulajnogi podwodne w cenach, które nigdy wcześniej nie wydawały się możliwe! Seria hulajnóg BlackTip obejmuje trzy modele: kompaktową i lekką hulajnogę Travel, neutralną i dopracowaną hulajnogę Tech oraz maksymalną hulajnogę Exploration dla tych, którzy przekraczają granice.

Zwiększone bezpieczeństwo

BEZPIECZNY START

Aktywacja BlackTip poza wodą spowoduje uruchomienie funkcji znanej jako "bezpieczny start". Śmigło BlackTip uruchomi się w trybie niskiej mocy i powolnego obrotu, jeśli wykryje, że nie znajduje się w wodzie. Pomaga to zapobiec niezamierzonemu uszkodzeniu skutera lub sprzętu podczas nieaktywnego nurkowania. Gdy śmigło wykryje opór wody, automatycznie przełączy się w normalny tryb pracy.

Baterie dostępne na całym świecie

AKUMULATORY LITOWE DO ELEKTRONARZĘDZI

BlackTip jest zasilany przez parę powszechnie stosowanych akumulatorów do elektronarzędzi zainstalowanych bezpośrednio w korpusie. Dzięki temu hulajnogę można łatwo naładować, a nawet wydłużyć czas nurkowania, wymieniając baterie w locie. BlackTip akceptuje akumulatory 20 V (tylko w USA) lub 18 V w formacie DCB. Można je kupić u sprzedawców detalicznych na całym świecie lub online za pośrednictwem Amazon lub innego sprzedawcy.

Baterie te są generalnie przyjazne w podróży, ponieważ baterie o większej pojemności mają klips transportowy, który dzieli jednostkę baterii na mniejsze ogniwa, aby utrzymać je w granicach limitów TSA/IATA.

Ciągłe monitorowanie

WYŚWIETLACZ LED

BlackTip posiada wbudowany wyświetlacz LED. Wyświetla on bieżące ustawienia prędkości, poziom naładowania baterii oraz błędy wynikające z wyczerpania baterii lub braku napięcia.

Niestandardowe ważenie

BOUYANCY

Wszystkie trzy modele BlackTip mogą być neutralne i/lub trymowane za pomocą kombinacji baterii i obciążników. Tylko modele Tech i Exploration mogą być neutralne i trymowane. Model Travel zawsze będzie pływał w trymie nosem do góry, co będzie bardziej znaczące w przypadku większych akumulatorów 9 i 12 Ah niż w przypadku mniejszych akumulatorów 4, 5 lub 6 Ah. Choć może to zaskoczyć niektórych doświadczonych nurków skuterowych, podczas pływania nie wpływa to na prowadzenie skutera lub pływalność nurka i nie stanowi problemu dla większości nurków rekreacyjnych. Niektórzy nurkowie zgłaszali, że wolą, aby ich BlackTip Travel miał 2-3 funty ujemne, aby był trymowany, a nie neutralny.

Lekki i kompaktowy

GOTOWY DO PODRÓŻY

BlackTip może być zabierany na wszystkie loty komercyjne. Dzięki zastosowaniu wymiennych i kompaktowych akumulatorów do elektronarzędzi, BlackTip mieści się w limitach TSA/IATA dotyczących podróży lotniczych z akumulatorami litowymi. Chociaż wszystkie trzy modele mają tę samą cechę, dodatkowe rozmiary i waga skuterów Tech i Exploration sprawiają, że są one mniej idealne do latania. Dla nurków podróżujących samolotem, kompaktowy rozmiar BlackTip Travel w połączeniu z jego wagą wynoszącą zaledwie 24 funty sprawiają, że jest to nasza najbardziej przyjazna w podróży opcja!

Opatentowana prostota

SPUST I PRĘDKOŚĆ

Podczas normalnej pracy w wodzie BlackTip oferuje osiem trybów prędkości. Aby aktywować hulajnogę, należy dwukrotnie nacisnąć spust kciukiem. Hulajnoga BlackTip na chwilę włączy tryb "bezpiecznego startu", aby wykryć, czy znajduje się w wodzie, a następnie przełączy się w tryb normalnej pracy i rozpocznie jazdę z prędkością 3 (znaną jako "prędkość przelotowa"). Po uruchomieniu BlackTip dwukrotne naciśnięcie spustu kciukiem przyspieszy hulajnogę o jedną prędkość, a jednokrotne naciśnięcie spustu spowolni hulajnogę o jedną prędkość. Jeśli jesteś poza wodą, BlackTip będzie działać tylko w trybie "bezpiecznego startu".

Cicho jak ryba...

CICHA PRACA

Dive Xtras stale udoskonala i ulepsza swoje produkty. BlackTip posiada teraz nowe oprogramowanie sprzętowe napędu z cichą pracą. Niewiarygodnie cichy i bardziej wydajny niż kiedykolwiek! Naciśnij przycisk poniżej, aby obejrzeć film przedstawiający oryginalny BlackTip w porównaniu z nową cichą wersją.

OBEJRZYJ GO W AKCJI

Zrób to po swojemu

PROGRAMOWALNY NAPĘD

Korzystając z komputera z systemem Windows i bezpłatnego oprogramowania, można zmienić ustawienia BlackTip. Regulowane ustawienia obejmują: liczbę biegów, prędkości biegów i szybkość przyspieszania.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ

WIDEO